Župne obavijesti – 17. nedjelja kroz godinu (30. 7. 2023.)

1. TRODNEVNICA GOSPI OD ANĐELA:DANAS ZAPOČIMAMO TRODNEVNU PRIPRAVU ZA PROSLAVU NAŠE NEBESKE ZAŠTITNICE GOSPE OD ANĐELA. VEČERNJE SVETE MISE U 19 SATI ISPRED CRKVE GOSPE OD ANĐELA PREDSLAVI FRA JOSIP VLAŠIĆ, FRANJEVAC, VODITELJ FRANJEVAČKE KUĆE MOLITVE MASNA LUKA NA BLIDINJU – PLAKAT NA OGLASNOJ PLOČI

2. PRIGODA ZA SVETU ISPOVIJED (ASIŠKI OPROST): U UTORAK NAVEČER U 18 SATI, ZATIM U SRIJEDU UJUTRO U 7.30 SATI TE U 18 SATI PRIGODA JE ZA SVETU ISPOVIJED I DOBIJANJE ASIŠKOG OPROSTA ZA SEBE I ZA SVOJE POKOJNE – PLAKAT NA OGLASNOJ PLOČI

3. PROSLAVA GOSPE OD ANĐELA: U SRIJEDU JE PROSLAVA NAŠE NEBESKE MAJKE GOSPE OD ANĐELA. SVEČANA SVETA MISA JE U 19 SATI A NAKON MISE PROCESIJA ULICAMA NAŠE ŽUPE I GRADA S RELIKVIJAMA SVETOGA FRANJE

4. ZAHVALA SVIMA KOJI SVOJOM PRILOGOM, RADOM I MOLITVOM PRATE NAŠE ŽUPNE PROSLAVE!

5. DAN POBJEDE I DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI TE HRVATSKIH BRANITELJA: U SUBOTU SLAVIMO DAN POBJEDE I ZAHVALNOSTI SVETOM MISOM U 9 SATI

6. PREMJEŠTAJ U OVOJ ŽUPI: ODLUKOM NADBISKUPA SADAŠNJEM ŽUPNIKU PRESTAJE SLUŽBA 16. 8. TE DANKASNIJE DOLAZI NOVI ŽUPNIK