Župne obavijesti – 16. nedjelja kroz godinu (23. 7. 2023.)

1. BLAGDAN SVETE MARTE U BIJAĆIMA: U SUBOTU (29. 7.) SLAVIMO BLAGDAN SVETE MARTE. SVETU MISU PREDSLAVI DON MATE MUNITIĆ, ŽUPNIK VINIŠĆA, A ZA VRIJEME SVETE MISE PJEVA ŽUPNI ZBOR IZ VINIŠĆA

2. TRODNEVNICA GOSPI OD ANĐELA: U SLJEDEĆU NEDJELJU ZAPOČIMA TRODNEVNICA GOSPI OD ANĐELA, NAŠOJ NEBESKOJ ZAŠTITNICI. SVETE MISE U TRODNEVNICI PREDSLAVI FRA JOSIP VLAŠIĆ, FRANJEVAC, VODITELJ FRANJEVAČKE KUĆE MOLITVE MASNA LUKA NA BLIDINJU – PLAKAT NA OGLASNOJ PLOČI

3. VEČERNJA SVETA MISA PRVOG DANA TRODNEVNICE: U NEDJELJU JE PRVI DAN TRODNEVNICE GOSPI OD ANĐELA, PA ĆE STOGA VEČERNJA SVETA MISA BITI U 19 SATI ISPRED CRKVE GOSPE OD ANĐELA, A U NOVOJ CRKVI NEĆE BITI VEČERNJE SVETE MISE. JUTARNJE SVETE MISE SU PO REDOVITOM RASPOREDU U PLANOME I U NOVOJ CRKVI!

4. ZAHVALA SVIMA KOJI SVOJOM PRILOGOM, RADOM I MOLITVOM PRATE NAŠE ŽUPNE PROSLAVE!