Katoličke obitelji pred suvremenim izazovima

Dragi župljani! Potaknuti brojnim raspravama u javnosti u posljednje vrijeme te stalnim medijskim napadima na Crkvu i vjernike kojima smo svakodnevno svjedoci, gdje nas se karakterizira kao zaostale, zadrte, „ljude iz 19. stoljeća“ odlučili smo reagirati i organizirati predavanje za roditelje, ali i sve ostale koji su zainteresirani za ovu temu. Predavanje „Katoličke obitelji pred suvremenim izazovima“ održat će se u župnoj crkvi Gospe od Anđela u subotu, 22. prosinca, u 19 sati. O zdravstvenom odgoju i brojnim drugim aktualnim temama govorit će g. Krešimir Miletić, aktivni vjernik laik, predsjednik Udruge za promicanje obiteljskih vrijednosti Blaženi Alojzije Stepinac iz Zagreba.

Dragi vjernici! Vrijeme je da se, kao uspavana i tiha većina, probudimo i dignemo glas za svoju djecu, za zdravo društvo u kojem će odrastati. Recimo glasno da stvari koje nam se serviraju kao normalne i poželjne to nisu. Recimo da ne želimo biti roditelj 1 i roditelj 2 već MAMA i TATA!