Poziv na sudjelovanje u akciji Caritasa povodom Cvjetnice

Dragi župljani!

Nakon izrazito uspješne akcije za Božić, u pripremi smo nove akcije našeg župnog Caritasa. Naša djeca su se, tijekom korizme, subotom okupljala na likovnim radionicama te su također svojim radom dala svoj obol akciji koja slijedi.

Akcija povodom Cvjetnice će se održati u nedjelju 2. travnja 2023. godine. Pred crkvama Sv. Ivana Pavla II. te Sv. Marte u Planom će se nakon svih svetih misa, uz prigodne dječje radove, prodavati kolači koje će, kao i do sada, biti donacija naših vrijednih župljanki.

Stoga i ovog puta molimo naše domaćice, da ispeku kolače i donesu ih u subotu, 1. travnja 2023. od 12 do 14 sati u pastoralni centar (ulaz sa sjeverne strane), a domaćice iz Planog isto mogu učiniti u crkvi Sv. Marte za vrijeme ispovijedi. Uz to, mogu se donijeti i hrana te higijenske potrepštine.

Od srca zahvaljujemo svima koji će se odazvati našem pozivu, bilo donacijom bilo kupnjom na dan akcije. Svakako da i svojim novčanim prilogom možete podržati rad našeg župnog Caritasa.

Župnik

don Stipan Bodrožić