Župne obavijesti – Cvjetnica (2. 4. 2023.)

1. AKCIJA CARITASA ZA CVJETNICU:ZAHVALA SVIMA KOJI SU JUČER SUDJELOVALI U AKCIJI CARITASA, KAO I ONIMA KOJI ĆE DANAS NAKONSVETIH MISA KUPITI KOLAČE I DJEČJE RADOVE TE TIME POMOĆI NAJPOTREBNIJIMA U NAŠOJ ŽUPNOJ ZAJEDNICI 

2. RASPORED BOGOSLUŽJA ZA VELIKI TJEDAN: NA OGLASNOJ PLOČI I NA LETKU JE RASPORED BOGOSLUŽJA ZA VELIKI TJEDAN…

3. USKRSNA ISPOVIJED: U UTORAK JE USKRSNA ISPOVIJED U NOVOJ CRKVI U 10.30 I POPODNE U 16 SATI

4. SVETO TRODNEVLJE: VELIKI ČETVRTAK, VELIKI PETAK I VELIKA SUBOTA SA USKRSOM NAJSVETIJI SU I NAJVAŽNIJI DANI NAŠE VJERE… NEMA NIŠTA VAŽNIJE OD SUDJELOVANJA NA SVETIM OBREDIMA TIH DANA…

5. RASPORED DEŽURSTAVA U SVETOM TRODNEVLJU: KAKO BI NOVA CRKVA MOGLA BITI OTVORENA CIJELI DAN U DANIMA SVETOG TRODNEVLJA, POTREBNO JE DEŽURATI U CRKVI. SVI KOJI ŽELE MOGU SE ZAPISATI ZA SVOJ SAT VREMENA MOLITVE I DEŽURSTVA

6. POZIV NA MOLITVU ZA NOVOG PASTIRA SPLITSKO-MAKARSKE NADBISKUPIJE